x 


Kullanılmış Et Çekme Makinesi Osimo İkinci El Kıyma Makinası

İmalatçısından kaliteli ikinci el kıyma makinaları modelleri temiz kullanılmış osimo 12 no kıyma makinesi alanlar fabrikası üreticisinden topkapıda 2.el osimo ev elektriğiyle çalışan monofaze kıyma çekme makinası satış fiyatları listesi sahibinden kullan
Kullanılmış Et Çekme Makinesi Osimo İkinci El Kıyma Makinası AIEKM22T: Kasaplarda et çekmek için kullanılan profesyonel endüstriyel tip kıyma makinesi modellerindendir. Temiz kullanılmış 12 lik kıyma makinesinin üretimi kaliteli olarak osimo taarfından, bakımı da dikkatli olarak teknik servisimizce yapıldığından fiyatları ekonomiktir. 12 no paslanmaz kasalı olarak geçen, monofaze tipi ev elektriğiyle çalışan ohe.ek.1201 modeli kasap kıyma makinesidir. Çoğu müşterimizin sorduğu ikinci el osimo lokanta kıyma yapma makinasının bakımı yapılmış mıdır? nasıl yapılır kullanılır temizlenir aynası bıçağı sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap sahibinden osimo ohe . ek . 1201 modeli 90 kg. saat kapasiteli profesyonel kıyma çekme makinesinin kullanımı temizlenmesi süzgeçli aynasını bıçağını sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. 220 voltluk 2. el 0.37 kw.lık osimo kıyma çekme makineleriyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasının özel tamir servisinden cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com

Kullanılmış Et Çekme Makinesi Osimo İkinci El Kıyma Makinası AIEKM22T

* Lokantalarda marketlerde ve evlerde et kıyması yapmak için kullanılan 2.el kıyma makinesidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İhtiyaçtan satan bir müşterimizin 12 numaralı saatte 90 kg. kadar kıyma çeken makinasıdır

* 2.El kıyma çekme makinasının ölçüleri; 28x58x32 cm.dir

* 220 voltluk elektrikle çalışır 0.37 kw gücündedir

* İleri-geri çalıştırma özelliklidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Dış kasasının imalatı paslanmaz çelikten yapılmıştır

* Osimo profesyonel kıyma makinesinin modeli 12 no ohe.ek.1201 dir

* Bu ev tipi ikinci el kıyma makinesinin gerekli bütün kontrolleri yapılmıştır

* DİKKAT: 2. El kullanılmış osimo kıyma makinaları; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani ev elektriğiyle çalışan ikinci el osimo kıyma makinesinin parçası ve makine tamircisi sorununuz olmaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kıyma makinesi var ve arızalıysa veya kıyma makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli market kıyma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize osimo kıyma makinesi bakımını onarılacak kıyma makinesi tamirini servisini yaptırabilir, kasap kıyma makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel lokanta tipi kıyma makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İkinci el osimo kıyma makinesi haricinde sıfır ve 2 yıl garantisi olan bayisinden osimo kıyma makinalarının da satışını da yapıyoruz. 2 yıl garantili sıfır kıyma makinelerine sol taraftaki kıyma yapıcı kategorileri bağlantılarından ulaşabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kullanılmış Et Çekme Makinesi Osimo İkinci El Kıyma Makinası: Sanayi tipi kıyma makinesi çeşitlerinden 2.el 12 numara kıyma makinesinin imalatı osimo profesyonel kıyma makineleri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış olduğundan uzun süreli kullanıma uygun kıyma makinesi modelidir. Kullanılmış et çekme makinesinin satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok