x 


İkili Elektrikli Ocak

İkili Elektrikli Ocak:Küçük çaplı pişirme işlemlerinizde kullanabileceğiniz bu iki gözlü elektrikli pleyt ocakla;Kafe büfe tarzı işletmelerinizde yumurta menemen tarız pişirme işlemlerinizi ve ısıtma işlemlerinizi halledebilir ofis ve iş yerlerinizde haz
İkili Elektrikli Ocak PLT2 :Küçük çaplı pişirme işlemlerinizde kullanabileceğiniz bu iki gözlü elektrikli pleyt ocakla;Kafe büfe tarzı işletmelerinizde yumurta menemen tarız pişirme işlemlerinizi ve ısıtma işlemlerinizi halledebilir ofis ve iş yerlerinizde hazır gelen yemekleri ısıtmada çay demlemede rahatlıkla kullanabilirsiniz.Set üstü bu elektrikli ikili ocak fazla yer kaplamadığından mekanlarınıza uyum sağlar yerden tasarruf edersiniz.Elektrikli ikili pleyt ocak 2 yıl gerçek garantiyle müşterilerimize sunulmaktadır - Kafeler büfeler menemenciler kahvaltı salonları ofisler için ikili elektrikli ocak proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.351,35 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İkili Elektrikli Ocak PLT2

Büfe Tipi İkili Elektrikli Isıtıcı - İkili Pleyt Ocak 

 * İki ocaklı elektrikle çalışan pleyt ocakla; Kafe büfe tarzı işletmelerinizde küçük çaplı pişirme ve kızartma işlemlerinizde ofis ve işyeri mutfaklarınızda hazır olan yemekleri ısıtmada çay demleme tarzı işlemlerinizde kullanabilirsiniz.Set üstü olan bu ikili pleyt ısıtıcıyla mutfağınızda çok yer kaplamadan çeşitli pişirme ve ısıtma işlemlerinizi yapabileceksiniz - Kafeler büfeler menemenciler kahvaltı salonları ofis mutfakları için ikili pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İkili pleyt ısıtıcının her bir pleytinin çapı 19 cm dir 

 * Isıtıcı pleyt bölümleri dökümden imal edilen ocağın gövdesi paslanmaz çeliktir - Kafeler büfeler menemenciler kahvaltı salonları ofis mutfakları için ikili pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Pleyt ocağın her iki pleyti ayrı ayrı 1500 watt gücündedir - Kafeler büfeler menemenciler kahvaltı salonları ofis mutfakları için ikili pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektrikli pleyt ısıtıcının ölçüleri 50x30x13 cm dir - Kafeler büfeler menemenciler kahvaltı salonları ofis mutfakları için ikili pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektrikli pleyt ısıtıcı 220 V elektrikle çalışır - Kafeler büfeler menemenciler kahvaltı salonları ofis mutfakları için ikili pleyt ocak telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İkili pleyt ocak 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, pleyt ısıtıcı yedek parçaları (termostatı,ısıtıcı pleyti v.b. elektrikli pleyt ısıtıcı parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ikili pleyt ısıtıcı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Ayrıca elinizde böyle bir elektrikli pleyt ısıtıcı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli pleyt ısıtıcı tamircilerinden oluşan teknik servisimize ocaklarınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Elektrikli pleyt ocak servisi-tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İkili pleyt ocakla ilgililer:ikili pleyt ocak,tekli elektrikli ocak,pleyt ocak,menemen ocağı,elektrikli ısıtıcı,pleytli ocak,pleyt ısıtıcı,lokanta ocağı,gazlı ocak,pleyt ısıtıcı ocak,büfe ocağı,ısıtma ocağı,düz pleytli ocak,kafeterya ocağı,küçük ısıtıcı ocak, - Kafeler büfeler menemenciler kahvaltı salonları ofis mutfakları için elektrikli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkili Elektrikli Ocak PLT2 :Küçük çaplı pişirme işlemlerinizde kullanabileceğiniz bu iki gözlü elektrikli pleyt ocakla;Kafe büfe tarzı işletmelerinizde yumurta menemen tarzı pişirme işlemlerinizi ve ısıtma işlemlerinizi halledebilir ofis ve iş yerlerinizde hazır gelen yemekleri ısıtmada çay demlemede rahatlıkla kullanabilirsiniz.Set üstü bu elektrikli ikili ocak fazla yer kaplamadığından mekanlarınıza uyum sağlar yerden tasarruf edersiniz.Elektrikli ikili pleyt ocak 2 yıl gerçek garantiyle müşterilerimize sunulmaktadır - Kafeler büfeler menemenciler kahvaltı salonları ofisler için ikili elektrikli ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok