x 


İki Torbalı Çamaşır Arabası

İmalatçısından en kaliteli iki torbalı çamaşır arabaları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
İki Torbalı Çamaşır Arabası PROCART 52:Otellerde pansiyonlarda kirli temiz çamaşır taşımakta toplamakta dağıtmakta kullanılan bu iki torbalı çamaşır arabası son derece kaliteli sağlam güvenilirdir - İki torbalı çamaşır arabası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.982,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İki Torbalı Çamaşır Arabası PROCART 52

 - Ürün gövde yapısı; CPP gövde - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ürün gövde kalınlığı; 6 mm

 - Ürün ölçüleri(en, boy, yükseklik); 530 x 960 x 1100 mm - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Taşıma kapasitesi; 300 kg

 - Kirli çamaşır bölmesi özelliği; Impertex 420 branda - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kirli çamaşır bölme hacmi; 2 x 120 lt

 - Tekerlekler; 2 x Ø150 mm frenli, 4 x Ø150 mm frensiz, gövde plastik, sırt kauçuk ve tamponlu - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - İtme sapı; iki taraftan gövdeye sabit

 - Otel, hastane, okul, yurt, rezidans ve restaurant gibi alanlarda çamaşırların toplanmasında pratik kullanımıyla tercih edilir - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kolayca hareket edebilen sessiz, tamponlu tekerlekleri sayesinde çapmalara karşı dayanıklıdır

 - Frenli tekerlekler ile eğik düzlemlerde sabitleme imkanı sunar - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Esnek özellikleriyle hızlı ve pratik bir şekilde çamaşırlarınızı toplamanızı sağlar

 - Uluslararası standartlardaki üretimi, modüler ve ergonomik yapısı, 2 x 120 lt çamaşır toplama hacmi ile işlerinizi kolaylaştırır - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Opsiyonel aksesuarı ile çamaşır bölmenizi 2 x 60 lt olarak kullanma imkanı sunar

 - Komple gövde yapısının plastik olması, iç ve dış mekan kullanımlarına olanak sağlar - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Su ile yapılan temizliklerden hiçbir şekilde etkilenmez ve paslanma yapmaz

 - Ürünün hammaddesinde kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Poli Propilen malzeme kullanılmıştır - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İki Torbalı Çamaşır Arabası PROCART 52:Otellerde pansiyonlarda kirli temiz çamaşır taşımakta toplamakta dağıtmakta kullanılan bu iki torbalı çamaşır arabası son derece kaliteli sağlam güvenilirdir  - İki torbalı çamaşır arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok