x 


İki Halkalı Brülör

İmalatçısından İndirimli İki Halkalı Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden İki Halkalı Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli İki Halkalı Brülör Kullanışlı ekonomik end
İki Halkalı Brülör M.D010.02 Özellikleri / Malzemesi 18 cm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, İki Halkalı Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli Tekli Yanışlı Takı modelleri fiyatları, toptan İki Halkalı Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 446,04 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
İki Halkalı Brülör M.D010.02

Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli Tekli Yanışlı Takı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
18 cm
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel İki Halkalı Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi İki Halkalı Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle İki Halkalı Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan İki Halkalı Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok