x 


Endüstriyel Lav Taşlı Izgara

En kaliteli gazlı elektrikli ve lavataşlı ızgaraların pleyt döküm oluklu tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Endüstriyel Lav Taşlı Izgara EMP.PLS.7LG020: Kafelerde büfelerde tavuk, köfte, et ve balık pişirmekte kullanıma uygun endüstriyel lav taşlı pişirme ızgarasıdır - Endüstriyel lav taşlı ızgara satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 35.362,06 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Lav Taşlı Izgara EMP.PLS.7LG020

Gazlı Set üstü Lav taşlı Izgara - Kafeterya Büfe Tipi Volkanik Lavataşlı Izgara

* Ölçüler: 80x73x30 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 105 kg
* Net m3: 0.18
* Güç kw: 17.34 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gaz Tüketim Değeri (ng): 1,82 m³/h
* Gaz Tüketim Değeri (lpg): 1,02 kg/h
* Lpg ve Ng ile çalışabilme özelliği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Magnet emniyet ventilli ve pilotlu musluklar
* Tam modüllerde iki bölgeli ısıtma
* Her brülör için piezo çakmak ile kontrol Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çıkarılabilir yağ toplama haznesi
* Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir
* Paslanmaz çelik gövde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Lav Taşlı Izgara EMP.PLS.7LG020: Lav taşlı ızgaralar volkanik püskürmeler sonucunda yanardağların eteklerinde biriken vulkan taşlarının toplanarak özel dizayn edilmiş gazlı ızgaralarda kullanılmasıyla oluşmuştur. Yukarıdan damlayan yağlar taşa düştüğünde ısı enerjisine dönüşüp tekrar ızgara üzerinde pişirdiğiniz ürünü kızartmaya devam ederler. Bu bakımdan lezzetli ızgara yaparken aynı zamanda ekonomik pişirme de sağlarlar - Endüstriyel lav taşlı ızgara satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok