x 


Ev Tipi Buzdolabı Kapı Lastiği

İmalatçısından en kaliteli ev tipi buzdolabı kapı lastikleri modelleri en uygun ev tipi buzdolabı kapı contası toptan ev tipi buzdolabı kapı fitili satış listesi ev tipi buzdolabı kapı lastiği fiyatlarıyla ev tipi buzdolabı kapı lastiği üretimi
Ev Tipi Buzdolabı Kapı Lastiği BKLG BKLG 71.5X53: Arçelik 5490 ev tipi buzdolapları için profesyonel geçmeli buzdolabı kapı lastiği fiyatları çift kapılı buzdolaplarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik beyaz buzdolabı kapı contası modelleri arçelik no frost buzdolapları için 5194 nf buzdolabı kapı fitili çeşitleri buzdolabı contası nasıl sökülür nasıl takılır değiştirilir yenilenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 241,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Değişik Ölçü İlave Fiyat

Ev Tipi Buzdolabı Kapı Lastiği BKLG 71.5X53

* Kaliteli geçmeli buzdolabı lastik contasından üretimi yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İmalatında kullanılan malzemeler kendinden mıknatıslıdır

* Ölçülerinin uyumlu olduğu her marka ve modeldeki buzdolabında kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İlk görünen fiyat arçelik 5194 nf tek buzluk contasının fiyatıdır

* "Değişik ölçü ilave fiyat" bölümünden tek arçelik 5194 dipfriz lastiği veya arçelik 5490 buzdolabı contasını veya sadece arçelik 5194 alt kapak lastiğini veya komple takım halinde seçerek buzdolabı kapak contalarını takım halinde satın alabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Orijinal buzdolabı lastiği değildir, 1. sınıf yan sanayi dolap contalarından üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ev Tipi Buzdolabı Kapı Lastiği BKLG 71.5X53: Ev tipi buzdolabı kapı lastikleri çift kapılı buzdolabı contaları no frost buzdolabı kapı fitilleri modellerinden kaliteli ev tipi buzdolabı kapı lastiğinin imalatı profesyonel buzdolabı contaları fabrikası üretimi 71.5*53 cm ölçüsünde beyaz geçmeli tip ev tipi buzdolabı kapı lastiği yedek parçasıdır - Ev tipi buzdolabı kapı lastiği satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu ev tipi buzdolabı kapı lastiği satışı haricinde farklı ölçülerde veya istenilen özel ölçüler geçmeli mıknatıslı ve vidalı tip buzdolabı kapı lastiği üretimi de yapmaktayız - Ev tipi buzdolabı kapı lastiği satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde herhangi bir buzdolabı var ve arızalıysa veya buzdolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli buzdolabı tamircilerinden oluşan teknik servisimize buzdolabı bakımını onarılacak buzdolabı tamirini servisini yaptırabilir, buzdolabı yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel buzdolabı bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Yukarıda boy ve en yazdığım profilo 2 kapılı buzdolabı lastikleri. Vidalı model bulunurum?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhabalar, istemiş olduğunuz profilo nofrost vidalı tip buzdolabı kapı lastiği fiyatı e-posta adresinize gönderilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok