x 


Polietilen Temizleme Bıçağı

Plastik tezgah temizleme rendeleri;en kaliteli polietilen et kesim levhaları temizleme bıçakları gıdaya uygun polietilen kütük temizleme rendesi modellerinin en uygun polietilen temizleme bıçağı fiyatlarıyla fabrikasından plastik tezgah temizleme rendesi
Polietilen Temizleme Bıçağı APTB75:Plastik gıda kesme tahtalarının temizliği için profesyonel polietilen temizleme bıçağı fiyatları yüzeyi bozulmuş et kesme levhalarını düzeltmede kullanıma uygun kaliteli ekonomik polietilen temizleme bıçakları modelleri sebze kesme levhalarını rendelemek için endüstriyel polietilen temizleme rendesi teknik şartnamesi gıda peynir kesme levhalarını düzleştirmede kullanılan polietilen temizlik bıçağı fiyatı özellikleri mezbahalar için polietilen plastik kesim tahtası temizleme bıçağı bakımı nasıl yapılır temizlenir polietilen plastik et gıda kesme tahtası yüzeyi düzeltme rendesi bıçağı nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 522,45 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Polietilen Temizleme Bıçağı APTB75

Et Sebze Kesme Levhası Temizleyici Bıçak - Polietilen Temizleme Bıçağı

Bu basit ama çok kullanışlı aparatla yüzeyi kötüleşmiş et kesme levhalarını sebze kesme levhalarını temizleyebilirsiniz - Polietilen kesme levhası temizleme bıçağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gıdayla temasa uygun malzemeden imalatı yapılmıştır

Polietileni traşlayarak temizleme bıçağı haricinde; et kesmeye uygun renkde, sebze kesimi yapmaya uygun renkde gıda kesme levhalarınında satışını yapıyoruz - Polietilen kesme levhası temizleme bıçağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lokanta, yemekhane, otel, pastane, yemekhane sanayi mutfağı tipi polietilen levha temizleme bıçağını kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Sanayi tipi endüstriyel mutfaklar için kesim levhalarını temizleme bıçakları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kesim levhalarındaki parçalanmaları bozulmaları traşlar; kötü koku oluşumu ve bakteri üretme barındırmayı engeller

Polietilen Temizleme Bıçağı APTB75:Gıda et kesme levhası temizleme rendeleri sebze peynir doğrama tahtası temizleyici bıçağı modellerinden üzeri çizikli polietilen tezgahları traşlayarak temizleyen rende şeklindeki polietilen temizleme bıçağı rende şeklinde basit bir alet olup kullanışlıdır, polietilen temizleme bıçağı plastik doğrama levhalarının yüzeyini rendeler, temizler - Polietilen kesme levhalı tezgah temizleme rendesi ve polietilen levhaları temizleme bıçağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

satırlık et tezgahı lazım özel imalat yapabiliyor musunuz?

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok