x 


Paslanmaz Et Kıyma Makinası

En kaliteli kasap tipi paslanmaz boyalı kollu kıyma makinelerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Paslanmaz Et Kıyma Makinası EPP 22t : Et kıyma çıkış kafası paslanmaz, et kıyma itici burgulu helezonu paslanmaz, kıyma çıkış kafası bileziği / somunu paslanmaz olan bu et kıyma makinasıyla son derece hijyenik et kıyması çekersiniz. Çektiğiniz kıymaların daima hijyenik olarak kalabilmesi için
Satış fiyatı 19.419,47 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

22 No Paslanmaz Dolaşımlı Et Kıyma Makinesi - 22 lik Paslanmaz Et Kıyma Makinesi EPP 22t

Bu Kıyma Makinasının dış kaplaması gibi Kafa takımıda dahil olmak üzere paslanmaz krom çelikdir;
Paslanmaz Et kıyma çıkış kafası
Paslanmaz Et itme burgu helezonu
Paslanmaz et kıyma çıkış kafası bileziği (somunu) vardır.

Et Kıyma Yapma Kapasitesi Saatte 400 Kilo
Et Kıyma makinasının Motor Gücü 1.1 Kw.dır
Et Kıyma makinesinin motoru dakikada 1500 devir hızla döner
Bu et kıyma makinesinin çalışma elektiriği 380 V 50 Hz 3 Fazlı Tirifaze elektriklidir.

Et kıyma makinasının yüksekliği 36.5 cm
Et kıyma makinasının genişliği 28.5 cm
Et kıyma makinasının uzunluğu 75 cm

Et İtme Kazan Malzemesi AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik
Dış Kaplama AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik
Komple paslanmaz dış kaplama

Et kıyma makinesinin Kaplaması içerisinde; redüktörüne arkadan akuple edilmiş elektrik motoru vardır
Bütün et kıyma makinası modellerinin et itme tokmağı hediyesidir.
Şık ve estetik görünüm
Yaygın servis ağıyla 2 yıl gerçek garanti

Bol ve ucuz yedek parça
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; paslanmaz et kıyma makinesinin üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Zaten böyle bir paslanmaz kaplamalı et kıyma makineniz var  ve Arızalı ise Teknik Servis 0212 237 07 59

Endüstriyel Tip Bu Et Kıyma Makinası ile; her türlü eti kıyma haline getirme, et çekme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Değişik ölçülü et çekme aynalarıyla değişik amaçlı et kıyması ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sağlam ve şık dizaynıyla sanayi tipi bu et kıyma makinası bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dolma kıyması kebap kıyması kuzu kıyması köfte kıyması çekmek isteyenler trifaze elektrikli bu et kıyma makinasından tam randıman alacaksınız. Et kıyma makinelerinin orta boylu bir modeli olan bu makina sağlam ve dayanıklıdır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Et kıyma çıkış kafası paslanmaz, et kıyma itici burgulu helezonu paslanmaz, kıyma çıkış kafası bileziği / somunu paslanmaz olan bu et kıyma makinasıyla son derece hijyenik et kıyması çekersiniz. Çektiğiniz kıymaların daima hijyenik olarak kalabilmesi için bütün et kıyma makinalarınızın temizliklerini en azından günlük olarak yapmanız gereklidir. İnsan sağlığına değer verdiğiniz için teşekkür ederiz...İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Paslanmaz Çelik Kıyma Makinası Kullanın: "Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Gıda Komisyonu Başkanı veteriner hekim Dr. Can Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı'nda sağlıklı et tüketiminin hayvan kesimi öncesi ve sonrasında...

Paslanmaz Çelik Kıyma Makinası Kullanın: "Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Gıda Komisyonu Başkanı veteriner hekim Dr. Can Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı'nda sağlıklı et tüketiminin hayvan kesimi öncesi ve sonrasında gösterilecek özene bağlı olduğunu söyledi. (Reklamdır Paslanmaz Kıyma Makineleri Satışı 0212 2370749 )

Son yıllarda yapılan uyarılarla kurban kesiminde daha dikkatli hareket edildiğini dile getiren Demir, özellikle kendi imkanlarıyla kurbanını kesmek ve kesim sonrası değerlendirmek isteyen tüketicileri hijyen konusunda uyardı. (Reklamdır Paslanmaz Kıyma Makineleri Satışı 0212 2370750 )

Kesim için kullanılacak bıçakların paslanmaz malzemeden yapılması, mümkünse sapının da aynı malzemeden veya sert plastikten olması gerektiğini vurgulayan Demir, iyi bilenmiş olmasının önemine işaret etti. (Reklamdır Paslanmaz Kıyma Makineleri Satışı 0212 2370751 )

Demir, kesim, et parçalama ve iç organlar için ayrı bıçaklar kullanılmasına dikkat edilmesini isteyerek, "Örneğin, iç organ parçalama bıçağı ile et doğranmamalıdır. Özellikle şarbon, brusella başta olmak üzere bulaşabilecek muhtemel çok sayıda zoonoz hastalığın insanlara geçmesine engel olmak için bu nokta önlenmelidir" dedi. (Reklamdır Paslanmaz Kıyma Makineleri Satışı 0212 2370759 )

Türkiye'de genellikle kurban etlerinin kıyma yaptırılarak saklandığına dikkati çeken Demir, bayramlarda bazı kişilerin çoğunlukla bir senedir kullanılmayan makinelerde kıyma çekerek para kazanmaya çalıştığını anlattı. (Reklamdır Paslanmaz Kıyma Makineleri Satışı 0212 2370749 )

Demir, şöyle konuştu:

"Yılda bir defa kullanılan, bir köşede, kilerde, depoda bekletilen, kısmen paslı ve küflü, hijyen yönünden uygunsuz kıyma makineleri kesinlikle kullanılmamalıdır. Çok cüzi fiyatlarda, bu konuda hizmet veren mahalle veya market kasabının kıyma makinelerinden yararlanılmalıdır. Kıyma makinesinin ezici döner topu, aynası ve bıçağı hatta aynayı sökmek için kullanılan bilezik parçası dahil paslanmaz krom çelikten yapılmış olmalıdır. Kasaplardaki gibi makinelerde, etin ısınmasına ve kıymada bakteri üremesine engel olacak şekilde soğutucu aparatın bulunması gerekir." (Reklamdır Paslanmaz Kıyma Makineleri Satışı 0212 2370750 )

Paslanmış, bakteri üremiş kıyma makineleri

Bursa Kasaplar Odası Başkanı Muhsin Yıldız da kıyma makinelerini sadece ehil kişilerin kullanabileceğini ifade etti.

Kurban etinden yapılacak kıymanın kasaplardan başka yerlerde çekilmemesi gerektiğini belirten Yıldız, "Manav, lokanta ya da bakkal dükkanına kıyma makinesi konulup cama da 'kıyma çekilir' yazısı asılarak, bu iş yapılmaz" ifadesini kullandı. (Reklamdır Paslanmaz Kıyma Makineleri Satışı 0212 2370751 )

Yıldız, söz konusu yerlerdeki kişilerin, vatandaş nasıl et getirirse getirsin makineye attığını belirtti.

Bir yıl bekletilen makinenin paslandığını, içinde kalan minik parçalarda bakteri ürediğini ve bunun büyük risk oluşturduğunu dile getiren Yıldız, "Yılda bir makinede kıyma çeken kişi, getirilen etin içinde kemik kırıntısı, kan peltesi, sinir olup olmadığını bilmeden işliyor. Çekiyor, torbaya koyuyor, parasını alıyor. Kemiği de kan peltesi de siniri de kıymanın içinde kalıyor. Yemek yapıldığında bunlar mutlaka ağza gelir, dişe değer. O yüzden kıyma, mutlaka kasapta çekilmelidir" değerlendirmesinde bulundu." (Reklamdır Paslanmaz Kıyma Makineleri Satışı 0212 2370759 )

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok