x 


İki Kaşıklı Espresso Cappucino Kahve Makinası

En kaliteli espresso türk kahvesi neskafe otomatları paralı kahve makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
İki Kaşıklı Espresso Cappucino Kahve Makinası UNDICI-A2 TC:Sanayi tipi kahve makinalarından endüstriyel espresso kahve makinası cappucino kahve yapma makinesi modellerinden olan bu iki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası 10,5 lt tank kapasiteli olup diğer espresso cappucino kahve makinası modelleri için de - İki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 140.707,52 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İki Kaşıklı Espresso Cappucino Kahve Makinası UNDICI-A2 TC

- Tall Cup – Yüksek şase - İki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- İtalyan malı
- Paslanmaz çelik - Siyah renkli - İki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dozajlı otomatik kahve makinesi
- Mikro prosesör kontrollü - İki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Çift buhar çubuğu
- Tek sıcak su musluklu - İki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Boyler tank kapasitesi; 10,5 lt
- Elektrik bağlantısı; 220 V ~ 1N - İki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Güç; 3,3 kW
- Ölçüler; 712x528x570 mm - İki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Net ağırlık; 50 kg

İki Kaşıklı Espresso Cappucino Kahve Makinası UNDICI-A2 TC:Sanayi tipi kahve makinalarından endüstriyel espresso kahve makinası cappucino kahve yapma makinesi modellerinden olan bu iki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası 10,5 lt tank kapasiteli olup diğer espresso cappucino kahve makinası modelleri için de  - İki kaşıklı espresso cappucino kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok