x 


2 Kaşıklı Espresso Capuccino Kahve Makinası

En kaliteli espresso türk kahvesi neskafe otomatları paralı kahve makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
2 Kaşıklı Espresso Capuccino Kahve Makinası UNDICI-A2:Sanayi tipi çift kaşıklı espresso capuccino kahve yapma makinalarından olan bu endüstriyel seri kullanıma uygun 2 kaşıklı paslanmaz çelik espresso capuccino kahve makinası otomatik çalışan 2 kaşıklı espresso capuccino kahve makinasıdır - 2 kaşıklı espressp capuccino kahve makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 132.398,27 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

2 Kaşıklı Espresso Capuccino Kahve Makinası UNDICI-A2

- Boyler Tank Kapasitesi; 10,5 lt - 2 kaşıklı espressp capuccino kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Elektrik Bağlantısı; 220 V ~ 1N
- Güç; 3,3 kW - 2 kaşıklı espressp capuccino kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ölçüler; 712x528x570 mm
- Net ağırlık; 50 kg - 2 kaşıklı espressp capuccino kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- İtalyan malı
- Paslanmaz çelik - Siyah renkli - 2 kaşıklı espressp capuccino kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dozajlı otomatik kahve makinesi
- Mikro prosesör kontrollü - 2 kaşıklı espressp capuccino kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Çift buhar çubuğu
- Tek sıcak su musluklu - 2 kaşıklı espressp capuccino kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2 Kaşıklı Espresso Capuccino Kahve Makinası UNDICI-A2:Sanayi tipi çift kaşıklı espresso capuccino kahve yapma makinalarından olan bu endüstriyel seri kullanıma uygun 2 kaşıklı paslanmaz çelik espresso capuccino kahve makinası otomatik çalışan 2 kaşıklı espresso capuccino kahve makinasıdır - 2 kaşıklı espressp capuccino kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok