x 


Tezgah Tipi Endüstriyel Dondurucu

Tavsiye edilen en kaliteli tek kapılı-iki kapılı-3 kapılı tezgah tipi endüstriyel derin dondurucuların yatık et teşhir dolaplarının en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Tezgah Tipi Endüstriyel Dondurucu EMP.200.60.02:İmalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış profesyonel endüstriyel tezgah tipi endüstriyel dondurucu modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından tezgah tipi endüstriyel dondurucu fiyatları ekonomiktir. Çoğu müşterimizin sorduğu tezgah tipi endüstriyel dondurucu bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Kebapçılar için tezgah tipi endüstriyel dondurucu ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 83.520,97 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tezgah Tipi Endüstriyel Dondurucu EMP.200.60.02

Tezgah Tipi Derin Dondurucu (Üç Kapılı)

* Ölçüler: 2000x600x850 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 147 kg
* Net m3: 1
* Güç: 0.70 kw Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 400 lt
* Derin dondurucu için çalışma aralığı; -18 ºC, -20 ºC
* 220V - 230V -1 +N - 50 60 Hz elektrik gücü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* “CFC Free”, 404A soğutucu gaz
* 40 kg/m3 yoğunluk
* Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma
* Sökülebilir havalandırmalı kompresör
* Fanlı soğutma Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon
* 45 derecede sabit kendiliğinden kapanan kapılar
* Alüminyum panelli, bakır borulu evaparatör Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir, paslanmaz çelik raf yuvaları, plastik kaplama iç raf
* Paslanmaz çelik gövde

Tezgah Tipi Endüstriyel Dondurucu EMP.200.60.02:Tezgah tipi derin dondurucunun özel dizayn edilmiş iç raflarında ürünlerin istiflenmesi rahat olur. Kapak açma kolları, kapı contaları, kapılarının menteşeleri titizlikle seçilerek ustaca bir araya getirilmiştir - Tezgah tipi endüstriyel dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok