x 


Paslanmaz Tezgah Tipi 3 Kapılı Endüstriyel Dondurucu

Tavsiye edilen en kaliteli tek kapılı-iki kapılı-3 kapılı tezgah tipi endüstriyel derin dondurma dolaplarının en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Paslanmaz Tezgah Tipi 3 Kapılı Endüstriyel Dondurucu EMP.200.70.02:Yüksek kapasiteli yemekhaneler için sebzeyi meyveyi et balık ve tavuğu donmuş halde saklamakta kullanılan 3 kapılı model endüstriyel tip derin dondurucu ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 62.470,36 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Tezgah Tipi 3 Kapılı Endüstriyel Dondurucu EMP.200.70.02

Tezgah Tipi Derin Dondurucu (Üç Kapılı)

* Ölçüler: 2000x700x850 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 155 kg
* Net m3: 1.2
* Güç: 0.70 kw Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 500 lt
* Derin dondurucu için çalışma aralığı; -18 ºC, -20 ºC
* 220V - 230V -1 +N - 50 60 Hz elektrik gücü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* “CFC Free”, 404A soğutucu gaz
* 40 kg/m3 yoğunluk
* Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma
* Sökülebilir havalandırmalı kompresör
* Fanlı soğutma Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon
* 45 derecede sabit kendiliğinden kapanan kapılar
* Alüminyum panelli, bakır borulu evaparatör Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir, paslanmaz çelik raf yuvaları, plastik kaplama iç raf
* Paslanmaz çelik gövde

Paslanmaz Tezgah Tipi 3 Kapılı Endüstriyel Dondurucu EMP.200.70.02:Büyük kapasitelerde ve tezgah tipi derin dondurucusuna ihtiyacı olan yemekhaneler pastaneler askeriye yemekhanesi fabrikalar yemek üretimi yapan catering firmaları; üç kapaklı bu derin dondurucu ürünlerinizi ustalıkla muhafaza edip, işinizde kolaylık sağlar - Paslanmaz tezgah tipi 3 kapılı endüstriyel dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok