x 


8 Gözlü Dondurma Satış Dolabı

En kaliteli endüstriyel 8 kaplı dondurma satış ve teşhir dolaplarının tüm marka ve modellerinin en uygun fiyatlarıyla satışı
En kaliteli endüstriyel 8 kaplı dondurma satış ve teşhir dolaplarının tüm marka ve modellerinin en uygun fiyatlarıyla satışı
İmalatçısından en kaliteli dondurma dolapları modellerinin çeşitli dondurmalar sergilemeye en uygun 8 gözlü dondurma dolabı fabrikası üreticisinden ucuz dondurma dolabı satış listesi gelato sergileme dolabı satıcısı
8 Gözlü Dondurma Satış Dolabı UDR 8 SCE ANKA:8 gastronom kaplı dondurma kovasına sahip bu dondurma teşhir reyonunda 8 çeşit dondurmayı müşterilerinize satış için sergileyebileceğiniz gibi zaman içerisinde artan çeşit ihtiyacına göre uygun küçük gastronom kap değişimiyle daha fazla dondurma çeşidini sunabilirsiniz. Üretimi kaliteli malzemeden yapılan dondurma dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı dondurmacı dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu gelato dolabı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir kapları sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Dondurma dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 92.692,78 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

8 Kovalı Dondurma Teşhir Reyonu Dondurma Satış Sergileme Buzdolabı

 * Dondurma çeşitleri için mükemmel sunum imkanı
 * Temperli, hareket ettirilmesi ve montajı kolay servis cam
 * Kolayca yerinden çıkarılıp takılabilen dondurma kaseleri
 * Dijital termometre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Kolay sökülüp takılabilir frenli-frensiz teker
 * Genişlik: 88,3 cm
 * Derinlik: 111,5 cm
 * Yükseklik: 121 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Soğutma sistemi: Statik
 * İç boyutlar GXDXY: 723X790X710/602 mm
 * İklim sınıfı: 7
 * Soğutucu gaz: R290 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Sıcaklık aralığı: -18/-23 C
 * Aydınlatma: Var
 * Dondurma kase sayısı: 8
 * Dondurma kasesi ebatları (GXDXY): 170x360x110 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Dondurma kasesi hacmi: 5 lt
 * ANKA serisi: ANKA

Dondurma teşhir buzdolabı ergonomik ve şık dizaynlıdır
Yaygın servis ağıyla 2 yıl gerçek garantilidir
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır

Böyle bir Otomatik Dondurma Sergileme Satış Buzdolabınız Zaten Var ve Arızalı ise Teknik Servis Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu Ürünü satın aldıktan sonra ambalajını, kolisini açmayınız, Ambalaj açılması Yetkili Servislerimiz tarafından yapılacaktır.

Cihazın uygun kullanım alanına yerleştirilip, 3 saat hareketsiz bırakılmasından sonra ücretsiz; ilk çalıştırması ve kullanım izahı Yetkili Servisler tarafından yapılır.

Ayrıca; dondurma dolaplarında oluşabilecek, bakteriyel kökenli kötü kokulu oluşumların giderilmesi, Ozonla dezenfekte edilerek cihaz içinin hijyenik hale getirilmesi İçin Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

8 gastronom kaplı dondurma kovasına sahip bu dondurma teşhir reyonunda 8 çeşit dondurmayı müşterilerinize satış için sergileyebileceğiniz gibi zaman içerisinde artan çeşit ihtiyacına göre uygun küçük gastronom kap değişimiyle daha fazla dondurma çeşidini sergileme şansını yakalarsınız. Dondurma sergileme dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok