x 


Dijital Bar Blendırı

En kaliteli bar ekipmanları bar blendırları buz kırma makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Dijital Bar Blendırı MS-E586Q:Buz kırabileceğiniz milkshake hazırlayabileceğiniz değişik türde karışımlar yapabileceğiniz bu makineyle farklı içecekler hazırlayıp müşterilerinize sunabileceksiniz. Dijital bar blendırı 2 yıl garantili olarak satılıyor - Dijital bar blendırı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 26.430,71 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dijital Bar Blendırı MS-E586Q

Bar Otel Tipi Karıştırıcı - Dijital Bar Blendırı

* Hazne malzemesi: Eastman Tritan - Oteller kafeler barlar restaurantlar için dijital bar blendırı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 1800 W motora sahip blendırın maksimum hızı dakikada 34.000 devirdir

* Ürün konulan hazne kapasitesi 1,8 litredir

* Ölçüleri 22x24x51 cm olup ağırlığıysa 8,6 kg olan blendırın kapağı darbelere karşı dayanıklı malzemeden imal edilmiştir - Restaurantlar kafeler oteller alışveriş merkezleri barlar büfeler için dijital tipi blendır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 7 programlı ayarlanabilir hız

* Dijital blendır 220 V elektrikle çalışır

* Kullanım arayüzü: Tuşlu kontrol - Otellerde meyve suyu dükkanları kafeler restaurantlar için otomatik portakal sıkma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT!!! Görseldeki gürültü önleme kapağı fiyata dahil değildir. Dilerseniz ayrı olarak satın alabilirsiniz!!!

* Dijital bar blendırı 2 yıl garantili olup, blendır yedek parçaları (sürahisi,bıçağı,üst kapağı,dişlisi,kumanda paneli v.b. dijital bar blendırı parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orjinal espresso kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca elinizde böyle bir blendır var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli blendır tamircilerinden oluşan teknik servisimize makinalarınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Bar tipi blendır tamiri-dijital blender tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dijital Bar Blendırı MS-E586Q:Buz kırabileceğiniz milshake hazırlayabileceğiniz değişik türde karışımlar yapabileceğiniz bu makineyle farklı içecekler hazırlayıp müşterilerinize sunabileceksiniz.Dijital bar blendırı 2 yıl garantili olarak satılıyor - Oteller cafeler restaurantlar barlar için dijital bar blendırı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (6)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

simton blender sürahisini yedek parça olarak nereden bulabilirim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

en ucuz bar blenderi fiyatları ne kadar?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

kitchenaid blenderin kavanoz altının makinaya geçtiği yerdeki dişli lastiği bozulmuş tutmuyor yedek parça olarak satıyor musunuz?

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok