x 


Cam Kapılı İnox Buzdolabı

İmalatçısından en kaliteli cam kapılı inox buzdolabı modelleri en uygun cam kapılı inox buzdolabı toptan cam kapılı inox buzdolabı satış listesi cam kapılı inox buzdolabı fiyatlarıyla cam kapılı inox buzdolabı satıcısı telefonu 0212 2370749
Cam Kapılı İnox Buzdolabı RW400TNG:Endüstriyel buzdolapları paslanmaz buzdolapları modellerinden cam kapılı inox buzdolabı cam kapaklı dik tip buzdolabı inox buzdolapları fabrikası üretimi 60x60x187 cm ölçüsünde 380 litrelik tek cam kapılı inox buzdolabıdır - Cam kapılı inox buzdolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com Profesyonel buzdolabı modellerinden cam kapılı inox buzdolabının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Cam kapılı inox buzdolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 36.507,12 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Cam Kapılı İnox Buzdolabı RW400TNG

* Ölçüler: 60x60x187 cm - Cam kapılı inox buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 380 lt
* Ağırlık: 74 kg
* Hacim: 0,90 m³
* Toplam güç: 300 W - Cam kapılı inox buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 220 V, 50 Hz
* Elektrikli
* Dış kısım arka panel hariç paslanmaz çelik
* İç kısım paslanmaz çelik. İç taban köşeleri yuvarlatılmış - Cam kapılı inox buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik kapı
* Ayarlanabilir paslanmaz çelik ayaklar
* Kilitli kapı
* 3 adet ızgara şeklindeki rafı ile - Cam kapılı inox buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İç aydınlatmalı
* 48°C oda sıcaklığı için çalışma sıcaklığı 0 / +8°C
* Soğutucu gaz: R134A
* Ozon dostu kalın poliüretan enjekte edilmiş izolasyonlu - Cam kapılı inox buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Defrost süresince suyu otomatik buharlaştırma
* Elektronik sıcaklık ve defrost kontrol ünitesi
* Fanlı soğutma
* Yemekhanelerde mutfaklarda kullanılan bu profesyonel 380 litrelik cam kapılı inox buzdolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, cam kapılı inox buzdolabı yedek parçaları (motoru,rafı,kapak contası,kompresörü v.b. cam kapılı inox buzdolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal cam kapılı inox buzdolabı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir cam kapılı inox buzdolabı var ve arızalıysa veya cam kapılı inox buzdolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel cam kapılı inox buzdolabı tamircilerinden oluşan teknik servisimize cam kapılı inox buzdolabı bakımını profesyonel cam kapılı inox buzdolabı tamirini servisini yaptırabilir, cam kapılı inox buzdolabı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel cam kapılı inox buzdolabı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Cam Kapılı İnox Buzdolabı RW400TNG:Endüstriyel buzdolapları paslanmaz buzdolapları modellerinden cam kapılı inox buzdolabı cam kapaklı dik tip buzdolabı inox buzdolapları fabrikası üretimi 60x60x187 cm ölçüsünde 380 litrelik tek cam kapılı inox buzdolabıdır - Cam kapılı inox buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Profesyonel buzdolabı modellerinden cam kapılı inox buzdolabının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Cam kapılı inox buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok