2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Pizzacılar İçin Malzeme Hazırlık Buzdolabı Mermerli

Pizzacılar İçin Malzeme Hazırlık Buzdolabı Mermerli:Sanayi tipi hazırlık buzdolaplarından bu malzeme hazırlık buzdolabı paslanmaz çelik gövde ve mermer tabla ile imal edilmiştir - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı 0212 2370749
Pizzacılar İçin Malzeme Hazırlık Buzdolabı Mermerli EMP.210.80.02:Sanayi tipi hazırlık buzdolaplarından bu malzeme hazırlık buzdolabı paslanmaz çelik gövde ve mermer tabla ile imal edilmiş olup son derece sağlam ve kalitelidir - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 26.719,92 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Pizzacılar İçin Malzeme Hazırlık Buzdolabı Mermerli EMP.210.80.02;

Sanayii Kullanımına Uygun Altında Buzdolaplı, Mermer Tezgahlı Paslanmaz Gövdeli Endüstriyel Kullanıma Üstünde Tezgah Üstü Salad Barı Olan Pizza Hazırlık Malzemeleri Koyma Soğutucusu

 * Ebatlar; 2100x800x1020/1520 - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ağırlık; 275 kg

 * Net m3; 2.3 - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Güç kw; 0.55

 * Kapasite; 500 lt - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Granit Tablalı Hamur Hazırlık Dolabı (Üç Kapılı)

 * 1/4-100 9 adet GN.küvet kapasiteli - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Her kapakta 4 adet 400x600 mm tepsi kapasitesi

 * 2 adet 400x600 mm mayalandırma çekmecesi - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Çalışma aralığı; +0 º C  , + 5 º C  (tropikal 43° C)

 * 220 V-230 V -1 +N -50 60 Hz elektrik gücü - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * “CFC Free”, R-134 A soğutucu gaz

 * 40 kg/m3 yoğunluk - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge

 * Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Sökülebilir havalandırmalı kompresör

 * Fanlı soğutuculu alt buzdolabı, statik soğutuculu setüstü saladbar - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon

 * 45 derecede sabit kendiliğinden kapanan kapılar - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Alüminyum panelli,bakır borulu evaparatör

 * Ayarlanabilir, paslanmaz çelik raf yuvaları, plastik kaplama iç raf - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Granit veya mermer üst tabla seçeneği

 * Paslanmaz çelik gövde - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pizzacılar İçin Malzeme Hazırlık Buzdolabı Mermerli EMP.210.80.02;Sanayi tipi hazırlık buzdolaplarından bu malzeme hazırlık buzdolabı paslanmaz çelik gövde ve mermer tabla ile imal edilmiş olup son derece sağlam ve kalitelidir - Pizzacılar için malzeme hazırlık buzdolabı mermerli This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

kumpir hazırlık tezgahlı buzdolabının garantisi ne kadar oluyor?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Kumpir malzemeleri hazırlık buzdolabının garanti süresi de diğer bütün ürünlerimiz gibi 2 yıl garantilidir

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok