x 


Büyük Mayonez Tenceresi

İmalatçısından İndirimli Büyük Mayonez Tenceresi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Büyük Mayonez Tenceresi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Büyük Mayonez Tenceresi Kullanış
Büyük Mayonez Tenceresi OZB-406
Özellikleri / Malzemesi Mayonez Tenceresi 40 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Büyük Mayonez Tenceresi modelleri fiyatları, toptan Büyük Mayonez Tenceresi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 807,12 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Büyük Mayonez Tenceresi OZB-406  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mayonez Tenceresi 40 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Mayonez Tenceresi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Mayonez Tenceresi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Mayonez Tenceresi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Mayonez Tenceresi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok