x 


Börek Poğaça Sıcak Tutucu

İmalatçısından en kaliteli börek poğaça sıcak tutucu modelleri en uygun börek poğaça sıcak tutucu toptan börek poğaça sıcak tutucu satış listesi börek poğaça sıcak tutucu fiyatlarıyla börek poğaça sıcak tutucu satıcısı telefonu 0212 2370750
Börek Poğaça Sıcak Tutucu G13:Börekçilerin börek pide salonlarında sıcak poğaça börek satışı yapmakta kullandıkları bu 50 santimlik elektrikle çalışan börek poğaça sıcak tutucunun gövde imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup kaliteli ve dayanıklıdır - Börek poğaça sıcak tutucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.252,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Börek Poğaça Sıcak Tutucu G13

50 cm Elektrikli Böreklik

* Ölçüler; 52x52x18 cm - Börek poğaça sıcak tutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket ölçüleri; 54x54x20 cm
* Ağırlık; 9,5 kg - Börek poğaça sıcak tutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç; 1200 W
* Sulu benmari sistem - Börek poğaça sıcak tutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Termostat kontrol
* Paslanmaz çelik gövdeli - Börek poğaça sıcak tutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapaklı paslanmaz kaplar
* Hijyenik, emniyetli ve uzun ömürlü - Börek poğaça sıcak tutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Börek Poğaça Sıcak Tutucu G13:Börekçilerin börek pide salonlarında sıcak poğaça börek satışı yapmakta kullandıkları bu 50 santimlik elektrikle çalışan börek poğaça sıcak tutucunun gövde imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup kaliteli ve dayanıklıdır - Börek poğaça sıcak tutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok