x 


Bone Dispenseri

İmalatçısından İndirimli Bone Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Bone Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Bone Dispenseri Kullanışlı ekonomik endüstriyel
Bone Dispenseri PAL-3434 Özellikleri / Malzemesi Bone dispenseri Şeffaf-mavi olarak üretilmiştir. Endüstriyel Bone Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Bone dispenseri modelleri fiyatları, toptan Bone Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 158,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Bone Dispenseri PAL-3434

Bone dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Bone dispenseri
Şeffaf-mavi olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Bone Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Bone Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Bone Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Bone Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok