x 


Bakır İndüksiyonlu Ocak Kaçerolası

İmalatçısından bakır indüksiyonlu ocak kaçerolası modelleri indüksiyonlu ocak kaçerolası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan kaçerola satış listesi bakır kaçerola fiyatları indüksiyonlu kaçerola satıcısı
Bakır İndüksiyonlu Ocak Kaçerolası A 103KA 14: Bakır indüksiyonlu ocak kaçerolası indüksiyon diski sayesinde indüksiyonlu ocaklara uyumlu olup 3 katman bakır/alüminyum/304 yapısı sayesinde ısı iletimi iyi ve uzun ömürlü kaçerolalardandır. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com 
Satış fiyatı 2.145,23 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bakır İndüksiyonlu Ocak Kaçerolası  A 103KA 14

*Multi - Metal Bakır İndüksiyon Serisinden yuvarlak bakır kaçerolanın çapı 14 cm olmakla birlikte indüksiyon disk sayesinde indüksiyonlu ocaklara uyumlu olup 3 Katman (Bakır / Alüminyum / 304) 201 paslanmaz çelik sap AG2 alaşım perçin ve düz taban özellikleriyle uzun ömürlüdür. 

ÜRÜN TANIMI

Multi-Metal Bakır Serisi farklı materyallerden oluşan üç katmanlı gövde yapısı sayesinde;
*Bakır'ın estetik ve mükemmel ısı iletim özelliklerini
*Alüminyum'un eşsiz ısı dağıtım özelliğini
*Paslanmaz Çelik'in estetik, sağlıklı ve kolay kullanım özelliklerini bir araya getirir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*Kalay gerektirmez.
*Fırında kullanılabilir.
*Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
*İndüksiyon ocak türlerine uygundur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
 
 
 
 


İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok