x 


Atalay Elektrikli Döner Makinesi

Kaliteli atalay elektrikli döner makinesi modelleri en uygun atalay elektrikli döner çevirme makinesi toptan atalay elektrikli döner makinesi satış listesi kampanyalı atalay elektrikli döner makinesi fiyatlarıyla atalay elektrikli döner makinesi satıcısı
Atalay Elektrikli Döner Makinesi ADE-3S:Dönerciler için profesyonel atalay elektrikli döner makinesi fiyatları büfelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik atalay elektrikli döner makinesi modelleri için endüstriyel atalay elektrikli döner makinesi teknik şartnamesi kullanılan atalay elektrikli döner makinesi fiyatı özellikleri atalay elektrikli döner makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 43.183,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Atalay Elektrikli Döner Makinesi ADE-3S

Elektrikli 3 Gözlü Sabit Döner Ocağı

* Ağırlık: 38 Kg - Atalay elektrikli döner makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 490x670x1024 mm
* Gerilim: 400 V
* kW: 4.8
* Rezistans Sayısı: 3 - Atalay elektrikli döner makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik kontrollü ve seran camlıdır
* Seran camlı olması sayesinde kullanım sonrası biriken atıklar kolayca temizlenebilmektedir
* Döner ocağı kanatları mevcut değildir, opsiyonel olarak takılabilir
* Paslanmaz et toplama tepsisi - Atalay elektrikli döner makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hareketli şiş tutucu sayesinde eti yakınlaştırma ve uzaklaştırma imkanı

Atalay Elektrikli Döner Makinesi ADE-3S:Döner makinelerinden bu 3 radyanlı elektrikle çalışan Atalay marka döner makinesi hareketli şiş tutucu sistemi sayesinde eti radyanlara yakınlaştırma ve uzaklaştırma imkanı ile mükemmel döner pişirilmesine yardımcı olur - Atalay elektrikli döner makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok