x 


Set Üstü Kokoreç Tezgahı

İmalatçısından en kaliteli kömürde kokoreç mangal tezgahları modelleri en uygun setüstü kokoreç tezgahı fabrikası üreticisinden toptan kokoreç pişirme tezgahı satış listesi kuzu kokoreç tezgahı fiyatlarıyla kokoreç tezgahı satıcısı telefonu
Set Üstü Kokoreç Tezgahı AKA1:Profesyonel kokoreç büfeleri kokoreç satıcıları için tezgahüstü kömürlü kokoreç tezgahı modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından şişe takıp kokoreç pişirmek için tezgah fiyatları ekonomiktir.Kokoreç hazırlığı pişirmesi ve kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi kokoreç tezgahı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu kokoreç tezgahı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir şişleri sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi kokoreç kebap şişlerini sökmesi takması değişimi son derece kolaydır.Setüstü kokoreç tezgahıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 16.218,13 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Set Üstü Kokoreç Tezgahı AKA1

Tezgahüstü Kokareç Mangalı Setüstü Kömürlü Kokareç Pişirme Tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pişirme Haznesi İçinde, kömür haznesinde Mangal Kömürünün yakılması suretiyle kokoreçleri pişirme yapar

Kokareç Pişirme Tezgahı Ölçüleri
Genişliği 95 santim
Eni 50 santim
Yüksekliği 49 santim Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kokoreç Pişirme Kabini Özellikleri Ölçüsü
Pişirme Haznesi Genişliği 85.5 santim
Pişirme Haznesi Kabini Eni 40 santim
Pişirme Haznesi Kabini Yüksekliği 32.5 santim Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pişirici Kömür Haznesi (Mangal)  Genişliği 63 santim
Pişirici Kömür Haznesi (Mangal)  Eni 34 santim
Pişirici Kömür Haznesi (Mangal)  Yüksekliği (Derinliği) 10 santim
Kokoreç Pişirme Mangalının içi en ölçüsünü 3 e bölecek şekilde bölümlenmiştir. Böylece kaç boy kokareç koyduysanız o kadar kısmı yakabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kokoreç Şişi Toplam 7 Adet
Kokoreç Şişi Yeri 8 Adet
Kokoreç Şişinin Uzunluğu 70 cm.

Kokareç tezgahında pişmiş kokoreçleri kesebilmeniz için, kokareç kesme tahtası vardır, isteğiniz halinde rampalı olarak teslim edilebilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kokoreç Tezgahının Toplam Ağırlığı Yaklaşık 39 Kilogramdır.

Kokareç tezgahının dış kaplaması tamamı özel görünümlü işlenmiş paslanmaz krom çelik saçdan mamüldür.

Kokoreç pişirme kabininin kapağı kayarak kapanan, klasik kokoreç tezgahı kapağı tipindedir.

Kokoreç tezgahının ön kısmında 23 X 23 ölçülerinde bir çekmecesi vardır.

Görünümü klasik kokereç arabalarındaki kokoreç mangalı görünümündedir,
Ergonomik ve şık dizaynlıdır,
Herhangibir tezgah üzerine kolaylıkla konulup, rahat kokoreç pişirme ve kullanım sağlar.

Not: Aksan; sürekli ürün geliştirme sebebiyle, cihaz üzerindeki teknik özellik, görünüm ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu kokereç tezgahıyla; kokoreççiler rahat pişirme yapıp rahat satış sağlarlar. Ayrıca nostaljik görünüm sağlamak amacıyla; fuarlarda, özel günlerde ve değişik sunumlarda da kokoreç tezgahından faydalanabilirsiniz. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Set Üstü Kokoreç Tezgahı AKA1:Kokoreççi sakatatçı tipi kokoreç tezgahı çeşitlerinden kömürlü mangal tadında kızarmış kokoreçler için kullanımı kolay kokareç tezgahının imalatı kaliteli profesyonel çekmeceli kokoreç tezgahları fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı tezgah üstüne koyup kullanılabilen kokoreç tezgahı modelidir - set üstü kokoreç tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (3)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Seyyar Kokoreç Arabası Paslanmaz
https://mutfakmerkezi.com/resimler/kokorec-arabasi-komurlu-kokorec-pisirme-mangalli-araba-at97.jpg
Seyyar kokoreççiler için kokoreç pişirme mangallı kokoreç satış arabası 0212 2370749

Ahşap - boyalı - paslanmaz; köfteci kokoreççi pilavcı börekçi simitçi kebapçı ciğerci satış arabaları 0212 2370749

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Asım usta 1960 yılında, 3 tekerlekli arabayla başladığı kokoreç imalat ve satış işine yakın zamanda açtığı ikinci şubesiyle daha da büyüyerek devam etmektedir. İzmir'in Bornova ilçesinin Çamdibi semtindeki Burak Reis caddesinde bulunan ...

Asım usta 1960 yılında, 3 tekerlekli arabayla başladığı kokoreç imalat ve satış işine yakın zamanda açtığı ikinci şubesiyle daha da büyüyerek devam etmektedir. İzmir'in Bornova ilçesinin Çamdibi semtindeki Burak Reis caddesinde bulunan Kokoreççi Asım Usta, damaklarda öyle bir tat bırakmıştır ki, İzmir'de şaşılacak mesafeden gelen müdavimlere sahiptir. Şu an birbirine çok yakın 2 şubede de hizmetine devam etmektedir.
Birçok insanın, ki özellikle bayanların hijyen konusunda emin olamadıkları için uzak durdukları kokoreç, Asım Ustanın elinden çıktığında hijyenik olduğu konusunda en ufak şüpheniz olmuyor çünkü Asım Usta kokoreç imalatında ve pişirilmesinde en çok temizliğe önem veriyor buda bu konuda emin olamayan kokoreç meraklılarını Asım Ustanın müdavimi yapıyor.
Asım Usta'yı ve Asım Usta'nın kokoreçindeki lezzet sırlarını merak ediyorsanız. Sanal Tur Sayfamızda içeri girin ve televizyonda Gezginlerin tanıttığı Kokoreççi Asım Ustayı mutlaka izleyin...Kokoreç denince hele izmir kokoreç denince ilk akla gelen Asım Usta Tadına doyulmaz kokoreçi için sizleri bekliyor. kokorecciasimusta.com

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Paslanmaz krom çelikten kokoreç pişirme tezgahlarını ve mangallı kokoreç satış arabalarını satıyoruz. Ayrıca özel üretim kokoreç arabası imalatımız vardır. 0212 2370749

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok