x 


Alüminyum Künefe Tepsisi

Tek kullanımlık kullan at folyo künefe pişirme tepsilerinin en kaliteli alüminyum künefe servis tepsisi folyo künefe tepsileri alüminyum tel kadayıf baklava tepsileri alüminyum künefe pişirme tepsisi modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212
Alüminyum Künefe Tepsisi A202L:Alüminyum Folyo Künefe Tepsileri Kullan At Künefe Tabakları bölümündeki tek kullanımlık alüminyum künefe tepsisini künefeciler bir kerelik alüminyum künefe tepsisi tatlıcılar tek kullanımlık künefe tepsisi olarak kullanırlar. Ayrıca bakır künefe tepsisi sert alüminyum metalden künefe tabağı da satıyoruz - Kullan at alüminyum folyo künefe tepsisi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 147,11 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Alüminyum Künefe Tepsisi A202L

Tek Kullanımlık Kullan At Folyo Künefe Tabağı - Alüminyum Künefe Tepsisi

 - Alüminyum folyo künefe tepsisi tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır - Tek kullanımlık alüminyum folyo künefe tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Gıda ile kullanıma uygun alüminyum folyo kaplardandır

 - Alüminyum folyo künefe tepsisinin imalatı özel dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır - Tek kullanımlık alüminyum folyo künefe tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Alüminyum künefe tepsisinin ölçüleri; 13.8x1.9 cm dir

 - 100 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır - Tek kullanımlık alüminyum folyo künefe tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Alüminyum folyo künefe tepsisinin fiyatları 100 adet içindir

 - Çok çok yüksek adetli toptan alüminyum folyo künefe tepsisi-tek kullanımlık alüminyum folyo künefe tabaklarını toptan alımınıza istinaden özel iskontolu alüminyum künefe tepsisi fiyatları için bizi arayınız - Tek kullanımlık alüminyum folyo künefe tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alüminyum Künefe Tepsisi A202L:Alüminyum Folyo Künefe Tepsileri Kullan At Künefe Tabakları bölümündeki tek kullanımlık alüminyum künefe tepsisini künefeciler bir kerelik alüminyum künefe tepsisi tatlıcılar tek kullanımlık künefe tepsisi olarak kullanırlar. Ayrıca bakır künefe tepsisi sert alüminyum metalden künefe tabağı da satıyoruz - Kullan at alüminyum folyo künefe tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (4)

2 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba, folyo tek kullanımlık künefe tabağı istiyoruz, lakin bu ürünlerin 2 ve 4 kişilik künefeler boyutunda olanı var mı acaba?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Erman bey, istemiş olduğunuz tek kullanımlık folyo künefe tabağı bilgileri e-posta adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

merhabalar
bana bir koli alüminyum folyo künefe tabağı lazım, kolide üç bin tane vardı en son aldığımda
fiyatını email veya whatsapptan yazar mısınız, teşekkür ederim

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhabalar,İstemiş olduğunuz künefe tabağının bilgileri e-posta adresinize gönderilmiştir.Detaylı bilgi için bize yazabilirsiniz.Sağlıklı kalın.

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok