x 


70 Santimlik Boru Gaz Beki

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Ku
70 Santimlik Boru Gaz Beki M.D015.02 Özellikleri / Malzemesi 70 Cm Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 70 Santimlik Boru Gaz Beki üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Boru Brülör (Çap 22 mm) modelleri fiyatları, toptan 70 Santimlik Boru Gaz Beki çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 313,53 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
70 Santimlik Boru Gaz Beki M.D015.02

Boru Brülör (Çap 22 mm)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
70 Cm
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 70 Santimlik Boru Gaz Beki fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 70 Santimlik Boru Gaz Beki modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 70 Santimlik Boru Gaz Beki fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 70 Santimlik Boru Gaz Beki alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok