x 


30 Cm Mayonez Tenceresi

İmalatçısından İndirimli 30 Cm Mayonez Tenceresi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 30 Cm Mayonez Tenceresi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 30 Cm Mayonez Tenceresi Kullanış
30 Cm Mayonez Tenceresi OZB-404
Özellikleri / Malzemesi Mayonez Tenceresi 30 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli 30 Cm Mayonez Tenceresi modelleri fiyatları, toptan 30 Cm Mayonez Tenceresi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 397,19 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
30 Cm Mayonez Tenceresi OZB-404  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mayonez Tenceresi 30 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 30 Cm Mayonez Tenceresi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 30 Cm Mayonez Tenceresi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 30 Cm Mayonez Tenceresi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 30 Cm Mayonez Tenceresi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok