Endüstriyel Mutfakçı İmalatı Fabrikası-Tezgah Makine Üreticisi-2 Yıl Garantili;Yedek Parçası 10 Yıl Bulundurulan Makinalar

 x 


3 Programlı Bardak Yıkama Makinesi

İmalatçısından en kaliteli 3 programlı bardak yıkama makinesi modelleri en uygun 3 programlı bardak yıkama makinesi toptan 3 programlı bardak yıkama makinesi satış listesi 3 programlı bardak yıkama makinesi fiyatları 0212 2370750
3 Programlı Bardak Yıkama Makinesi GW 535 DT:Oteller için profesyonel 3 programlı bardak yıkama makinesi modelleri lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik 3 programlı bardak yıkama makinesi fiyatları sağlam 3 programlı bardak yıkama makinesi satışı Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 14.244,25 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

3 Programlı Bardak Yıkama Makinesi GW 535 DT

* Dış ölçüler: 45x51x65 cm - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sepet ölçüleri: 35x35x15 cm
* Net ağırlık: 39 kg
* Brüt ağırlık: 46 kg
* LCD sıcaklık göstergeleri - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 tip yıkama programı
* Dokunmatik butonlar
* 18/10 304 AISI paslanmaz çelik gövde ve şase
* Yüksek kalitede paslanmaz çelik ısıtıcılar - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aynı anda devrede olmayan ısıtma sistemi ile enerji tasarrufu
* Çift cidarlı kapak
* Dönen yıkama kolları
* Kapağın kapatılmasıyla başlayan yıkama döngüsü - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik dolan yıkama tankı
* Emniyet termostatı
* Manyetik kapak svici
* Kullanıcı dostu kumanda arayüzü - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar
* Drenaj, deterjan ve parlatıcı pompası bağlanabilme imkanı (opsiyonel)
* Bulaşık bardak yıkama makinası olarak kullanılan bu profesyonel 500 bardaklık 3 programlı bardak yıkama makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, 3 programlı bardak yıkama makinesi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal 3 programlı bardak yıkama makinesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir 3 programlı bardak yıkama makinesi var ve arızalıysa veya 3 programlı bardak yıkama makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli 3 programlı bardak yıkama makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize 3 programlı bardak yıkama makinesi bakımını onarılacak 3 programlı bardak yıkama makinesi tamirini servisini yaptırabilir, 3 programlı bardak yıkama makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel 3 programlı bardak yıkama makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

3 Programlı Bardak Yıkama Makinesi GW 535 DT:Sanayi tipi bardak yıkama makinelerinden bu endüstriyel kullanıma uygun dijital 3 programlı bardak yıkama makinesi 500 bardak/saat yıkama kapasiteli son derece pratik otellerde,yemekhanelerde,restoranlarda kullanıma uygun 3 programlı bardak yıkama makinesidir - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
Size daha fazla yardımcı olmamızı istediğimiz bir konu varsa; proje@mutfakmalzemeleri.com a yazarak bize ulaşabilirsiniz. Bütün ürünlerimiz 2 yıl garantili olup, en kaliteli ve ekonomik ürünleri bizden tedarik edebileceğinizin sözünü veriyoruz. Özellikle toptan alımlarınızda toptancı fiyat listesi üzerinden fiyatlandırma için, firma isminiz ve iletişim bilgilerinizle size özel atanacak satış temsilcimizle irtibata geçiniz... proje@mutfakmalzemeleri.com