x 


3 Musluklu Dondurma Makinesi

Profesyonel 3 musluklu dondurma makinesi modelleri kaliteli ekonomik 3 musluklu soft dondurma makinesi fiyatları sanayi tipi 3 musluklu roma dondurma makinesi teknik şartnamesi uygun 3 musluklu yumuşak dondurma makinesi fiyatı özellikleri telefon 0212 23
3 Musluklu Dondurma Makinesi BV 251 HTP:Kafe restoran ve oteller için profesyonel 3 musluklu dondurma makinesi fiyatları soft dondurma yapmakta kullanıma uygun kaliteli ekonomik 3 musluklu dondurma makinesi modelleri yumuşak roma dondurması yapmak için endüstriyel 3 musluklu dondurma makinesi teknik şartnamesi avmlerde kiosklarda kullanılan 3 musluklu dondurma makinesi fiyatı özellikleri 3 musluklu dondurma makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir - 3 musluklu dondurma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 963.325,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

3 Musluklu Dondurma Makinesi BV 251 HTP

İtalyan Dondurması Yapma Makinesi - 3 Musluklu Dondurma Makinası

* Musluk Sayısı: 3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 2.8 kW
* Üretim Kapasitesi: 36 kg/h
* Tank kapasitesi: 2x9 lt (390 porsiyon) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 148x53x79 cm
* Tipi: Vertical (Dikey)
* Pastorizasyonlu ve Dişli Sistem Pompalı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Frozen yogurt ve Soft dondurma üretimi için kullanabileceğiniz ayaklı bir modeldir
* Üç musluklu bir model olduğundan 2 farklı çeşit ve 1 adet de karışık ürün verebilirsiniz
* Dijital paneli sayesinde kullanımı çok pratiktir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Uzaktan erişimle de makinenizi kontrol edebilirsiniz
* Saatte 390 porsiyon (70gr) servis yapmanıza olanak sağlar
* Dişli sistem pompası sayesinde dondurma malzemenizi %10 ile %90 aralığında kabartabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bu sistem malzemenizin daha kabarık olmasını sağlarken daha az gramajla daha çok dondurma satabilirsiniz
* Arzu ettiğiniz şekilde tek bir panel üzerinden dondurmanızı daha sert, daha yumuşak, daha soğuk ya da daha sıcak yapabilirsiniz
* Pastorizasyon özelliği sayesinde makinenizin yıkama periyodu uzayacak ve içinde bulunan ürünün kullanım süresi artacaktır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hava soğutmalı bir modeldir
* Mikserli oluşu sayesinde soft dondurma ve Frozen Yogurt malzemeniz sürekli homojen halde kalır
* Makinenin içinde bulunan kompresör Dorin markadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çevre duyarlılığımıza bir örnek olarak makinelerimizde yüksek verimli su kondenserleri kullanılmaktadır
* Bu kondenserler çevre standartlarına uymak için kullanılan su ve gaz miktarını azaltır
* 3 kw'lık enerji tüketimi ile sınıfının çok altında bir enerji sarfiyatına sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma sistemleri en sıcak havalarda bile dondurmanın doğru ısıda olmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir

3 Musluklu Dondurma Makinesi BV 251 HTP:3 musluklu dondurma makinası saatte 390 porsiyon dondurma almanıza olanak sağlayan son derece kaliteli,kullanışlı ve pratik 3 musluklu dondurma makinasıdır - 3 musluklu dondurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok