x 


3 Kollu Dondurma Makinası

Kullananların tavsiyesi 3 kollu dondurma makinası modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla 3 kollu dondurma makinası toptan fiyat listesi 3 kollu dondurma makinası teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
3 Kollu Dondurma Makinası AD238C:3 kollu dondurma makinası iç ve dış mekanlarda lezzetli ve seri bir şekilde dondurma satışı/servisi yapmanıza yardımcı olacak son derece kaliteli ve dayanıklı 3 kollu dondurma makinasıdır - 3 kollu dondurma makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 254.040,18 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

3 Kollu Dondurma Makinası AD238C

Üç Musluklu Soft Dondurma Makinesi - 3 Kollu Dondurma Makinası

* 3 musluklu (2+1 ürün) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pompalı (hava kabarma)
* Tekerlekli / Dikey
* Üst hazne karıştırıcılı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Malzeme ikaz sensörü
* Aksesuar (şemsiye, külahlık, tepsi)
* Güç / kW: 2,4 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Servis kapasitesi lt / saat: 35-40 lt / 400-450 külah
* Hazne kapasitesi: 2x8 lt
* İç silindir lt: 2x2,2 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji / Voltaj: 1 Ph-220/240 V-50 Hz
* Net ağırlık: 160 kg
* Brüt ağırlık: 188 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 53x73x148(h) cm
* Kapalı kasa ölçüleri: 62x81x164(h) cm
* Standby Modu: 3 kollu dondurma makinanızı gece üretim modunda çalıştırmak zorunda kalmazsınız. Yapmanız gereken makinenizi kapatıp  keep fresh tuşuna basmak olacaktır. Bu sayede makineniz enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde olacaktır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak otomatik yıkama modunda makinenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz
 * Malzeme İkaz Sistemi: Tankta bulunan malzeme eksildiğinde sesli uyarı sitemi devreye girer
 * Sertlik Derecesi: Makinenizi çalıştırdığınız alan, havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi, ürün servis kalitesini de doğrudan etkiler. Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Aksesuarlar: 1 adet 3'lü külahlık, 1 adet servis tepsisi, 1 adet dekoratif şemsiye ve makarna şeklinde dondurma çıkartmayı sağlayan musluk aparatı standarttır

3 Kollu Dondurma Makinası AD238C:3 kollu dondurma makinası iç ve dış mekanlarda lezzetli ve seri bir şekilde dondurma satışı/servisi yapmanıza yardımcı olacak son derece kaliteli ve dayanıklı 3 kollu dondurma makinasıdır - 3 kollu dondurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (44)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

3 musluklu soft dondurma makinası almak istiyorum.tşk

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

BİZİM 2 MUSLUĞUMUZDA BOZULDU. SERVİSİNİZ BUNUN TAMİRATINI YAPIYOR MU ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bu ürün sahilde günlük 1000 dondurma ıhtıyacı karsılamak ıcın yeterlı mıdır?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

KULLANMAKTA OLDUĞUMUZ DONDURMA MAKİNASININ BAKIMINI NERDE YAPTIRABİLİRİM?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

MERHABA ELİNİZDE 2. EL DONDURMA MAKİNASI VE FİYATLARINI SORABİLİRMİYİM

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Her türlü dondurma makine tamiri yapabiliyormusuunuz ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Pompalı Dondurma Makinası fiyatını alabilirmiyim ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

SİZDE BU MAKİNEDE DONDURMA YAPMAK İÇİN KULLANILAN DONDURMA TOZU ÜRÜNLERİNİN SATIŞI VAR MI ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhabalar,
Günümüz şartlarında Dünyada ve Ülkemiz de hızla büyüyen yumuşak Dondurma & Soğuk Yoğurt sektörü her geçen gün daha da büyümektedir. Bu sektörün hızla büyüme sebebi olarak kar oranlarının diğer sektörlere göre oldukça yüksek olması...

Merhabalar,
Günümüz şartlarında Dünyada ve Ülkemiz de hızla büyüyen yumuşak Dondurma & Soğuk Yoğurt sektörü her geçen gün daha da büyümektedir. Bu sektörün hızla büyüme sebebi olarak kar oranlarının diğer sektörlere göre oldukça yüksek olması gösterilmektedir. Bu sektörün temel taşlarını oluşturan iki unsur çok önem arz etmektedir. Bunlardan en önemlisi yumuşak Dondurma ve Soğuk Yoğurt ÜretenMakinelerdir. İkinci olarak da tat ve kaliteyi arz eden tabi ki yumuşak Dondurma & Soğuk Yoğurt tozu olmaktadır. Bu iki unsurun kaliteli olması sektörde yüksek karlılık ve talep oluşturmaktadır.

Homyy Ailesi olarak bu sektörün Makine üretiminde faaliyetlerimizi Manisa da sürdürmekteyiz. Üretmiş olduğumuz Homyy yumuşak Dondurma & Soğuk Yoğurt Makinelerini Avrupa Standartlarına uygun CESertifika belgeli olarak üretip 58 Ülkeyi ihraç etmekteyiz. Her yıl iç piyasa yatırımcılarınızda % 10 hizmet vermekteyiz. Amacımız bu sektörde yatırım yapanları veya yatırım yapmak isteyenlere doğru bilgilendirmek ve doğru makinelerle buluşturmaktır.

Homyy Ailesi olarak bizi ve üretmiş olduğumuz ürünlerimizi daha iyi tanıyabilmeniz ve ürünlerimize rahat ulaşabileceğiniz web adres bilgilerimizi ve üretmiş olduğumuz makinelerimizin üretim kapasite ve üretim şekillerini sizlere en iyi tanıtımını yapabilmek için çekmiş olduğumuz makine tanıtım ve üretim video linklerini tarafınıza gönderiyoruz. Bizim için zaman ayırıp üretmiş olduğumuz ürünleri incelediğiniz için teşekkür eder, sormak istediğiniz herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden bizimle aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim bilgilerimizden irtibata geçerek detaylı olarak bilgi alabilir, Manisa Orta Ölçekli Sanayi Bölgesindeki Fabrikamızda Makinelerimizin üretim aşamalarını görmek ve test için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Homyy Yumuşak Dondurma ve Soğuk Yoğurt Makinelerimizin diğer Makinelerden farkı ;
%100 Türk Malı , Kolay Kullanım , Uygun Fiyat , Hızlı ve yaygın servis ağı , Hızlı müdahale, ucuz yedek parça, ....

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

ÜZERİNDE TEK MUSLUĞU OLAN DONDURMA MAKİNESİNİN SEZONU BAŞLAMADAN BAKIMINI YAPTIRMAK İSTİYORUZ UFAK TEFEK TAMİR İŞLERİ DE VAR.DONDURMA MAKİNESİ TAMİRATINI-BAKIMINI NEREDE YAPTIRABİLİRİM ?

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
Diğer Yorumlar