x 


3 Çekmeceli Derin Dondurucu

Yemekhaneler için profesyonel 3 çekmeceli derin dondurucu fiyatları otel mutfaklarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik 3 çekmeceli derin dondurucu modelleri sebze meyve dondurmak için endüstriyel 3 çekmeceli derin dondurucu teknik şartnamesi et balık t
3 Çekmeceli Derin Dondurucu UGR-UED 3094 DTK: Yemekhanelerde otel mutfaklarında dondurulmuş saklanması gereken ürünlerin muhafazasında kullanılan 3 çekmeceli model derin dondurucudur - 3 çekmeceli derin dondurucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.413,01 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

3 Çekmeceli Derin Dondurucu UGR-UED 3094 DTK

* Enerji sınıfı: F Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 55,3 cm
* Derinlik: 57,4 cm
* Yükseklik: 84,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çekmece sayısı: 3
* Çalışma sıcaklığı-dondurucu: -12/-24
* Toplam hacim: 83 L Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji tüketimi: 205 kWh/Yıl
* Kapı yönü değiştirme: var
* İklim sınıfı: N/ST Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R600a
* Günlük dondurma kapasitesi: 4 kg
* Ses seviyesi: 41 dB Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

3 Çekmeceli Derin Dondurucu UGR-UED 3094 DTK: Endüstriyel derin donduruculardan olan bu 3 çekmeceli derin dondurucu toplam 83 litre hacimlidir - 3 çekmeceli derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok