x 


2. El Salam Dilimleme Makinası

2. El Salam Dilimleme Makinası IE 25 - 1:2.el salam kesme makinaları, kaşar dilimleme makineleri bölümündeki bu 25 lik salam dilimleme makinası sağlam, kaliteli ve çok temiz kullanılmış bir salam dilimleme makinası dır. Büfelerde, şarküterilerinde, pizzacılarda, bakkallarda kullanıma uygun gıda dilimleme makinesi modelidir. 2. el salam dilimleme makinası proje@mutfakmalzemeleri.com

2. El Salam Dilimleme Makinası IE 25 - 1

25 lik Sırman Kullanılmış Salam Dilimleme Makinası - İkinci el Salam Dilimleme Makinası

İkinci el salam dilimleme makinası 25 cm çapında bıçağa sahip kullanışlı bir salam dilimleme makinası modelidir
İhtiyaçtan satan bir müşterimizin makinası dır, çok az kullanılmış olup çok temizdir.

İkinci el kullanılmış salam dilimleme makinası haricinde yeni ve 2 yıl garantili kaşar kesme makinası, salam dilimleme makinası ve her marka sucuk doğrama makinası modelleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca tecrübeli salam dilimleme makinası tamircisi tarafından; salam dilimleme makinası tamiri salam dilimleme makinası servisi ve her marka salam-kaşar-sucuk-sosis kesme-dilimleme makinalarının bakımı yapılır, gıda dilimleme makinelerinin parçası satılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2. El Salam Dilimleme Makinası IE 25 - 1:2.el salam kesme makinaları, kaşar dilimleme makineleri bölümündeki bu 25 lik salam dilimleme makinası sağlam, kaliteli ve çok temiz kullanılmış bir salam dilimleme makinasıdır. Büfelerde, şarküterilerinde, pizzacılarda, bakkallarda kullanıma uygun gıda dilimleme makinesi modelidir. 2. el salam dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok