x 


2.El Omis Mikser Sahibinden

2. El Omis Mikser Sahibinden:Pastanelerde mutfaklarda kullanılan Omis mikserlerin temiz kullanılmış modelleri bakımı yapılmış temiz 2.el sahibinden Omis mikserlerin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
2.El Omis Mikser AİEOM60:Kullanılmış Omis pastane mikserleri Omis krema mayonez mikserleri bölümündeki bu Omis pasta mikseri haricinde 2 yıl garantili yeni Omis pasta mikseri satışı vardır. Omis sıfır pasta mikseri çeşitleri Omis 60 litrelik mikser Omis 80 yumurtalık pastane mikseri Omis 40 lt.Mikser kazanı 120 Yumurtalık Omis şanzumanlı mikser modelleri şeklindedir. Kullanılmış Omis mikser ve sıfır Omis mikser satışı telefonu proje@mutfakmalzemeleri.com

2.El Omis Mikser AİEOM60

DİKKAT:2.EL BU OMİS MİKSER SATILMIŞTIR-SIFIR 2 YIL GARANTİLİ OMİS MİKSER SATIŞIMIZ VARDIR

SAHİBİNDEN SATMAK İSTEDİĞİNİZ KULLANILMIŞ OMİS PASTANE MİKSERLERİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

60 Litrelik Sahibinden Temiz Kullanılmış Mikser - 2.El Omis Mikser

 * Bu kullanılmış pastane mikserinin markası Omis olup 60 litrelik kazana sahip pasta hamur mikseridir - Satılık 2. El Omis mikser fiyatları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Omis mikser 380 V elektrikle çalışır, temiz kullanılmış bir mikser olup tamamen normal çalışır durumdadır
 * Omis mikserin 2 kademeli motor devriyle 2 karıştırma çırpma hızı vardır - Satılık 2. El Omis mikser fiyatları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Kullanılmış Omis mikserle birlikte 1 hamur paleti 1 çırpma teli verilecektir
 * 60 Litrelik Omis mikserin tamiri-bakımı yakın zamanda Omis yetkili servisinde yapılmıştır tamamen sorunsuzdur - Satılık 2. El Omis mikser fiyatları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedekparça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedekparçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Ayrıca ikinci el Omis mikserlerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak Omis Planet Mikserler arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Ayrıca elinizde böyle bir endüstriyel Omis mikser veya Omis hamur yoğurma makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli sanayi tipi Omis Mikser ve Omis hamur yoğurma makinası tamircilerinden oluşan Omis yetkili teknik servisimize profesyonel Omis mikserlerin Omis hamur yoğurma makinalarının Omis endüstriyel hamur karıştırıcılarının Omis sanayi tipi hamur karma makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, Omis mikser dişlisi Omis mikser paleti Omis mikser kazanı Omis mikser yağı Omis mikser kayışı Omis mikser beyni gibi orijinal Omis yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel Omis mikser ve Omis hamur karıştırma makineleri tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kullanılmış Omis mikserle ilgililer; 2.el Omis pasta mikseri,Omis 40lık mikser,60 litrelik Omis mikser,Omis krema mikseri,Omis hamur mikseri,Omis Tran Yunus Namso Mikser Satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2.El Omis Mikser AİEOM60:Kullanılmış Omis pastane mikserleri Omis krema mayonez mikserleri bölümündeki bu Omis pasta mikseri haricinde 2 yıl garantili yeni Omis pasta mikseri satışı vardır. Omis sıfır pasta mikseri çeşitleri Omis 60 litrelik mikser Omis 80 yumurtalık pastane mikseri Omis 40 lt.Mikser kazanı 120 Yumurtalık Omis şanzumanlı mikser modelleri şeklindedir. Kullanılmış Omis mikser ve sıfır Omis mikser satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

2.el omiks mikser satanlar beni arasın kullanılmış ikinci el omiks mikser arıyorum 0546 9547894

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Sahibinden satışı yapılan 2.el Omis mikserin satışı yapılmış olup 2 yıl garantili Omis pastane mikserlerinin satışı devam etmektedir 2 Yıl Garantili Sıfır Omis Pasta Krema Mayonez Karıştırma Mikseri Arayabilir 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212...

Sahibinden satışı yapılan 2.el Omis mikserin satışı yapılmış olup 2 yıl garantili Omis pastane mikserlerinin satışı devam etmektedir 2 Yıl Garantili Sıfır Omis Pasta Krema Mayonez Karıştırma Mikseri Arayabilir 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751 - 0212 2370759 veya 2.el Omis mikserlerle ilgili olarak aşağı yazabilirsiniz

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok