x 


16 Santimlik Kaçerola

Fabrikasından kaliteli 16 santimlik kaçerola modelleri alüminyum kaçerola üreticileri toptan sosluk satış listesi yuvarlak kaçerola fiyatlarıyla 16 santimlik kaçerola satıcısı
16 Santimlik Kaçerola A 112KA 16: 16 santim çapa sahip alüminyum gövde ve çelik sapa sahip düz tabanlı kaçerola modellerindendir. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 675,65 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

16 Santimlik Kaçerola A 112KA 16

- 3,5 mm gibi ideal bir gövde kalınlığına, iç yüzeyinde profesyonel yapışmaz kaplamaya, zımparalı alüminyum dış yüzeye ve gövdeye özel alaşım perçinlerle sabitlenmiştir. 

- Mükemmel yapışmaz özellikli iç kaplamaya sahiptir.

- Çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- PFOA gibi zararlı maddeler içermez.

- İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur.

- İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.

- İnce bir tabaka halinde sıvı yağ dökünüz, bir müddet bekletiniz ve siliniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.

- Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.

- Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.

- Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız. 

- Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.

- Bulaşık makinesinde yıkamayınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok